Oferta:

"Sukces i dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy zaangażowaniu całej rodziny"
Zielke poleca usługi
firmy Gran Marmi

Środki do pielęgnacji kamienia

Środki do pielęgnacji kamienia

Ochrona i konserwacja jest ważnym elementem poprawnego użytkowania kamiennych elementów architektonicznych zapewniającym długotrwały efekt świeżości kamienia.

W naszej ofercie dysponujemy środkami ochronnymi, zabezpieczającymi kamień zarówno przed działaniem wody, substancji oleistych, jak i przed powstawaniem nieprzyjemnych dla oka wykwitów i pleśni. U nas można zaopatrzyć się w środki z zastosowaniem do wnętrz i na zewnątrz, przeznaczone do kamienia naturalnego wypolerowanego bądź z chropowatą powierzchnią. Jeśli nie zdążyłeś zabezpieczyć powierzchni, nie martw się! Oferujemy także środki usuwające wykwity solne, cementowe, wapienne oraz odplamiacze. Co najważniejsze czyszczona lub zabezpieczana powierzchnia nie zmienia wyglądu pod wpływem działania środków ochronnych. Przyjdź do nas, a powiemy Ci jak zabezpieczyć kamień przed zniszczeniem.

mp90.jpg

MP90

STOSOWANIE: Do impregnacji powierzchni polerowanych takich jak: gres, kamień naturalny, marmur, granit, trawertyn, wapień, aglomeraty itp. Jako warstwa ochronna „anty-graffiti”. Szczególnie polecany do blatów kuchennych i łazienkowych itp. Do ścian i podłóg. Do wewnątrz i na zewnątrz.

WŁAŚCIWOŚCI: Nie zmienia wyglądu zabezpieczanej powierzchni. Wnika głęboko w strukturę zabezpieczanego podłoża, nie tworzy wierzchniej warstwy. Nie wydziela nieprzyjemnego zapachu rozpuszczalnika. Posiada atest na kontakt z żywnością. Ułatwia codzienną pielęgnację. Gotowy do użycia, nie rozcieńczać. Długotrwała ochrona.

stoneplus.jpg

STONE PLUS

STOSOWANIE: Do impregnacji polerowanego i surowego kamienia naturalnego: marmuru, granitu, trawertynu, wapieni, łupków oraz aglomeratów itp. Jako warstwa ochronna „anty-graffiti” Szczególnie polecany do blatów kuchennych i łazienkowych itp. Do wewnątrz i na zewnątrz. Do ścian i podłóg.

WŁAŚCIWOŚCI: Łatwy w stosowaniu. Głęboko penetrujący środek odplamiający. Stosowany do kamienia naturalnego, marmuru, trawertynu, aglomeratów. Nie niszczy polerowanego kamienia naturalnego. Polecany również do niskonasiąkliwej ceramiki np. gresu porcelanowego i płytek ceramicznych.

wet.jpg

WET - efekt mokrego kamienia

STOSOWANIE: Do impregnacji surowego i antycznego kamienia naturalnego: marmuru, granitu, trawertynu, wapieni, łupków, aglomeratów itp. Do impregnacji podłoży porowatych i wysoce nasiąkliwych. Do ścian i podłóg. Zabezpiecza również spoiny.

WŁAŚCIWOŚCI: Znacznie ogranicza chłonność impregnowanego podłoża. Odporny na działanie czynników atmosferycznych. Zapobiega powstawaniu trwałych plam pochodzenia wodnego i oleistego. Ułatwia codzienną pielęgnację. Długotrwała ochrona. Nie powoduje żółknięcia impregnowanego podłoża. Produkt na bazie rozpuszczalnika. Gotowy do użycia, nie rozcieńczać.

w68.jpg

W68

STOSOWANIE: Do impregnacji surowego i antycznego kamienia naturalnego: marmuru, granitu, trawertynu, wapieni, łupków itp. Do impregnacji podłoży porowatych i wysoce nasiąkliwych: cegła, cotto, beton. Jako warstwa ochronna „anty-graffiti” Do wewnątrz i na zewnątrz. Do ścian i podłóg.

WŁAŚCIWOŚCI: Znacznie ogranicza chłonność impregnowanego podłoża. Chroni przed plamami pochodzenia wodnego i oleistego. Ułatwia codzienną pielęgnację. Gotowy do użycia, nie rozcieńczać. Nie tworzy powierzchniowej warstwy, wnika głęboko w strukturę kamienia. Długotrwała ochrona. Produkt na bazie wodnej. Możliwość stosowania na podłoża z wilgocią resztkową. Paroprzepuszczalny.

ps87.jpg

PS87

STOSOWANIE: Do czyszczenia i odtłuszczania: płytek ceramicznych, gresu porcelanowego, gresu polerowanego, kamienia naturalnego, terakoty, klinkieru, cotto, linoleum, PVC, gumoleum. Do odplamiania, czyszczenia i usuwania starych warstw wosków. Do odplamiania gresu porcelanowego i gresu polerowanego. Do zasadniczego czyszczenia betonu. Do usuwania resztek zapraw epoksydowych. Do wewnątrz i na zewnątrz. Do ścian i podłóg.

WŁAŚCIWOŚCI: Na bazie alkalicznej. Nie niszczy powierzchni. Łatwy w stosowaniu.

cleaner.jpg

CLEANER

STOSOWANIE: Do czyszczenia i codziennej pielęgnacji: płytek ceramicznych, płytek glazurowanych, gresu porcelanowego, gresu polerowanego, każdego rodzaju kamienia naturalnego, terakoty, klinkieru, cotto, linoleum, PVC, gumoleum, drewna, paneli drewnianych, betonu, laminatów. Do codziennej pielęgnacji podłóg woskowanych. Do wewnątrz i na zewnątrz. Do ścian i podłóg.

WŁAŚCIWOŚCI: Nie niszczy powierzchni. Na bazie neutralnej (ph7,2). Silny koncentrat o wysokiej skuteczności. Nie pozostawia śladów i smug (rozcieńczenie1:200). Wysoce biodegradowalny. Nabazie alkalicznej. Nie niszczy powierzchni. Łatwy w stosowaniu. Do stosowania w maszynach czyszczących (niepieniący).

marblerestorer.jpg

MARBLE RESTORER

STOSOWANIE: Żółty pad metaliczny Fila Marble One. Biały pad żywicowany Fila Marble Two. Niebieski pad żywicowany Fila Marble Three. Biały pad polerski Fila Marble Sponge. Płyn do polerowania Fila Marble Shine 200ml. Środek do końcowego polerowania Fila Formula Marmo 250ml. Rękawiczki ochronne.

WŁAŚCIWOŚCI: Stosowany do usuwania charakterystycznych „białychwykwitów” z powierzchni kamienia naturalnego (marmury ,trawertyny, polerowane wapienie) zniszczonych w wyniku działania środków kwasowych, czynników atmosferycznych lub żywności. Do restaurowania wykonanych z kamienia blatów kuchennych i łazienkowych, stołów, schodów, parapetów itp.

sr95.jpg

SR95

STOSOWANIE: Do usuwania kolorowych plam pochodzenia organicznego np. plam od: wina, piwa, drinków, kawy, herbaty, itp.

WŁAŚCIWOŚCI: Łatwy w stosowaniu. Głęboko penetrujący środek odplamiający. Stosowany do kamienia naturalnego, marmuru, trawertynu, aglomeratów. Nie niszczy polerowanego kamienia naturalnego. Polecany również do niskonasiąkliwej ceramiki np. gresu porcelanowego i płytek ceramicznych.

nospot.jpg

NO SPOT

STOSOWANIE: Do usuwania tłustych i oleistych plam z kamienia naturalnego, klinkieru, cegły, cotto, terakoty, kamionki, aglomeratów, granitu, marmuru antycznego, kamienia polnego, kostki brukowej i betonu.

WŁAŚCIWOŚCI: Łatwy w stosowaniu. Nie pozostawia śladów. Skuteczny zarówno na woskowanych jak i niewoskowanych podłożach.


Pliki do pobrania

MP 90 typ: pdf 705 KB
Stoneplus typ: pdf 708 KB
Wet typ: pdf 707 KB
W 68 typ: pdf 671 KB
PS 87 typ: pdf 705 KB
Cleaner typ: pdf 704 KB
Marble Restorer typ: pdf 663 KB
SR 95 typ: pdf 664 KB
No Spot typ: pdf 656 KB
‹ POWRÓT