Oferta:

"Sukces i dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy zaangażowaniu całej rodziny"
Zielke poleca usługi
firmy Gran Marmi

Rodzaje wykończeń, powierzchni

Rodzaje wykończeń, powierzchni

Powierzchnia płyt może być szorstka lub gładka, w zależności od roli jaką kamień pełnić będzie w naszym najbliższym otoczeniu. Przy wyborze faktury powierzchni kierujemy się dobrym smakiem, a także bezpieczeństwem naszych klientów.

Szorstką powierzchnię otrzymujemy poprzez płomieniowanie – polega to na złuszczeniu wierzchniej warstwy kamienia z zastosowaniem płomienia wskutek czego powstaje szorstka antypoślizgowa powierzchnia. . Tak wykończony produkt wykorzystywany jest przy aranżacjach podłoży na zewnątrz budynków.

Wewnątrz pomieszczeń stosuje się płyty polerowane, które uwypuklają piękno kamienia, jego użylenie, kolor i wewnętrzną strukturę.

Decydując się na zakup płyt kamiennych, pamiętać należy o wykończeniach boków. Nasza firma oferuje standardowe wykończenia dostępne na rynku. Półwałek, ćwierćwałek, bok prosty, sowi dziób, duża faza to najczęściej wybierane formy zakończeń. Aby wizualnie zwiększyć grubość blatu stosujemy podklejki proste lub 45⁰. Dla naszego klienta jesteśmy w stanie wykonać każdy pomysł w zasięgu możliwości technicznych.

Oferta wykończeń

Poler boku z fazą Ćwierćwałek Półwałek Duża faza Płaski ćwierćwałek Poler boku z zaokrąglonymi krawędziami Kapinos Kalibracja

‹ POWRÓT