O firmie:

"Sukces i dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy zaangażowaniu całej rodziny"
Zielke poleca usługi
firmy Gran Marmi

O firmie

Gran Marmi

Solidność i jakość, te dwie cechy przyświecają nam w codziennej realizacji życzeń naszych klientów, którzy ufają nam już przeszło ćwierć wieku. Firma Gran Marmi powstała w 1982 roku jako jednoosobowa firma prywatna. Zajmujemy się wszechstronną obróbką kamienia naturalnego: granitu, marmuru, piaskowca, trawertynu, onyxu. Przez te wszystkie lata wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kamiennej galanterii budowlanej. Do ich wyrobu używamy kamienia sprowadzanego z całego świata: Włoch, Brazylii, Indii, RPA, Szwecji, a także Polski. Udało nam się skompletować zespół bez którego wkładu, obecne wyniki firmy nie byłyby możliwe.

Wraz z rozwojem naszego zakładu, rozszerzała się także nasza oferta.  Blaty, schody, kominki, brodziki, elewacje, umywalki, posadzki, te oraz wiele innych produktów budowlanych marki "Zielke" dostępnych w naszej ofercie zdobywa zaufanie nowych klientów.

Tym co nas wyróżnia od konkurencji to samowystarczalność. To właśnie w naszej firmie, klient może zauważyć cały proces produkcji, dowiadując się jednocześnie jak wyglądają poszczególne jego etapy. Proces przygotowania produktu rozpoczyna się od wyboru i zamówienia do naszego zakładu wysokiej klasy surowca w postaci bloków granitowych. Sami produkujemy i polerujemy płyty. Nasi specjaliści dbają o to aby proces obróbki surowca przebiegał bez zakłóceń, gdyż ważne jest aby każdy element wykonany był według najwyższych standardów. Samowystarczalność pozwala nam spełniać życzenia klientów w najkrótszym możliwym czasie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.